Hakkımızda

Zeybek Asansör Ankara ve Hatay İskenderun’da faaliyet gösterecek şekilde 2007 yılında kurulmuştur, firmamız son dönemde Ankara’daki faaliyetlerini durdurup tamamen  İskenderun’a yoğunlaşmıştır ,yıllardır bu sektöre hizmet eden firmamız tecrübeli kadrosuyla bütün Asansör  Sistemlerinin Montaj ,Bakım ve Revizyon süreçlerini  kaliteli hizmet anlayışıyla yapmaktadır.

Misyonumuz

Gelişen teknolojiyi takip ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, tecrübeli ve uzman personeli ile kalite ve is güvenliği konularında öncü, topluma karşı yükümlülüklerini yerine getiren örnek bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Zeybek Asansör isminin kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmesini sağlayarak, Türkiye’de güvenilir, dinamik, sektörde lider bir firma ve aranan bir marka olmaktır.

Kalite Politikamız

Kaliteli ürünleri müşterilerimize minimum maliyette sunmayı hedeflemekteyiz Bu bağlamda amacımız kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi ‘ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Marka Belgeleri

Hizmet Belgeleri

satis_sonrasi

garanti_belgesi

Kalite Belgeleri

zeybek1

zeybek2

cebelgesi