Asansör sadece dikey çalışma sistemi mantığında işlev gören bir mekanizma değildir. Öncelikle güvenliği sağlanması gereken bir sistemler topluluğudur. Bu sebepten dolayı asansörünüz için gerekli bakımları ve revizyonları mutlak suretle yaptırmalısınız. Servis hizmetlerinden faydalanmış olduğunuz asansör firmasının yetkili olmasına özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmemesi durumunda “Ruhsat ve fenni muayenesi olmayan ve müracaatta bulunmayan asansörlerin, 1580 sayılı belediye kanunu ve 20.12.1995 yılında Resmi Gazete’de yayınlanan yönetmelik gereğince faaliyetlerine son verileceği ve olası bir kaza vukuu bulduğunda apartman yöneticileri konuyla alakalı tek sorumlu olarak addedilecektir. ”

Hedefimiz tüketicilerin alışıla gelmiş asansör problemleri ve bakımcı firmayla yaşadıkları sıkıntıları tamamen ortadan kaldırmaktır.

Güvenilir , konforlu ve sağlıklı bir asansör kullanımı için Firmamızı seçin. Hak ettiğiniz ilgi ve alakayı, ihtiyaç duyulan kaliteyi, güveni ve emniyeti sağlamak için tüm çalışanlarımız 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten mutluluk ve onur duyacaktır.

İnsan Asansörleri

Konut yada işyeriniz için gerekli olan donanımı kurmak Zeybek ASANSÖR’ de önemli ve değerli bir çalışma olarak ele alınır.

DETAY
Hidrolik Asansörler

Hidrolik asansörler trafiği yoğun olmayan ve yukarıda makine dairesi yapılamayan yerlerde uygun çözümlerdir.

DETAY
 Yük ve Araç Asansörleri

Zeybek asansör olarak en ağır yükleri olduğu kadar en hafif yükleride aynı hassasiyetle taşıyacak kabinleri üretmekteki titizliğimiz herkes tarafından bilinmektedir.

DETAY
Makine Dairesiz

Makina dairesiz asansörlerimiz özellikle daha yoğun yolcu trafiği olan ve daha yüksek ticari binalarda tasarımcılar, inşaatçılar ve bina sahipleri için önemli avantajlar sağlar.

DETAY
Engelli Asansörleri

Günümüzde her insanın teknolojiden yaralanması düşünülmüştür. Asansör dünyası da kendisine düşeni yapmış ve engelliler için teknolojiler geliştirmiştir.

DETAY
Sedye Asansörleri

Ameliyathaneye çıkan bir hastanın asansörde kaldığını düşünebilirmiyiz? Bizler Zeybek Asansör olarak bunu düşündük ve uyguladığımız sedye asansörlerini A kalite malzemelerden oluşturduk.

DETAY
Yemek Asansörleri

Zeybek asansör olarak kusursuz montajını tamamladığımız yemek asansörlerinde taşınan yemekler soğumadan,bardaklar kırılmadan servis edilir. Monsarj asansörler; 0,15 m/sn. ile 0,40 m/sn. arasında yapılırlar.

DETAY
Revizyon

Gelişen asansör teknolojisiyle beraber modüler revizyonlar; kontrol birimlerini,makineyi, butonları ve göstergeleri, kapıları, elektrik sistemlerini, kabinleri ve güvenlik unsurlarını kapsayan çözümler üretiyor…

DETAY
Bakım ve Onarım

Asansörler; dikey taşıma amaçlı olarak kullanılan, mekanik ve elektrik aksamlarının birlikte bulunduğu sistemlerdir. Kullanıldığı binaya bağlı olarak çalışma yükseklikleri zaman zaman oldukça fazla olabilmekte ve bu durumlarda can emniyeti açısından çok daha fazla emniyetli çalışma koşullarına ihtiyaç duyulmaktadır.

DETAY